contact

phone
+420 778 478 881
address
Pražákova 1008/69, Brno 63900
contact_photo

about us

We are more than happy to build what we design

design
execution
construction
fine tuning

NÁVRH

Kvalitní koncept je základ

Chcete začít stavět dům nebo rekonstruovat? Přijďte za námi včas a my Vám pomůžeme s  výběrem pozemku, nemovitosti a nebo Vám pomůžeme ujasnit Vaši představu využití daného objektu.  Vaše požadavky a sny spolu s  našimi zkušenostmi a neotřelými nápady vytvoří vždy unikátní a na míru padnoucí návrh. Vytvoření celé architektonické studie se odvíjí od kvalitního konceptu, který Vám předneseme nejenom na papíře, ale i na virtuálním 3d modelu, tak aby jste si vše dokázali představit. Samozřejmostí je pro nás vytvoření fotorealistických vizualizací a obsáhlého portfolia architektonické studie.

VYŘÍZENÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO

Pouze návrh nestačí, aby jste mohli „kopnout do hlíny“

Velmi často se při rozsáhlejší rekonstrukci nebo výstavbě nevyhnete kontaktu s úřady. Proto nabízíme vypracování dokumentace pro všechny fáze ( projekt pro stavební povolení, realizační projekt, …) a vyřídíme veškerá potřebná povolení od úřadů, požárníku... Od Vás budeme potřebovat pouze podpis.

STAVEBNÍ ČÁST

Co Vám navrhneme, to Vám rádi i postavíme

Proces rekonstrukce nebo výstavby nového domu je běh na dlouhou trať a koordinace všech profesí a dění na stavbě není vůbec jednoduché. Proto jsme tu pro Vás, aby jste se o nic nemuseli starat. Po celou dobu výstavby budeme vše řídit a díky našemu tým profesionálů a ověřených dodavatelů vše probíhá včas a bez problémů. Pod naším stavebním a autorským dohledem ohlídáme i ten nejmenší detail a zajistíme, aby byl výsledek perfektní.

SPOKOJENOST

Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Vše co vytvoříme je nejenom krásné, ale i komfortní a hlavně kvalitní. Používáme pouze kvalitní materiály a ověřené výrobky, které vydrží a tím Váš dům či interiér budou vypadat stále úchvatně a proto si můžete bez obav bezstarostně užívat Váš sen v podobě rodinného domu, interiéru, kavárny, hotelu …

team

David Machač
Ing. arch. David Machač
jednatel / hlavní architekt
d.machac@archfactory.eu
Architekt, stavitel a designér v jedné osobě. Vystudoval jsem fakultu architektury na VUT a již při studiích jsem vyprojektoval a postavil své první domy a objekty. Za všechny vyjmenuji alespoň krásnou spolupráci se sanatoriem Edel ve Zlatých horách. Spolupracoval jsem také s televizí Prima na vytváření pořadu o bydlení Jak se staví sen. Na všechny díly se můžete podívat v sekci Média. V roce 2002 jsem založil se svými spolupracovníky – mladými architekty, staviteli a umělci sdružení ArchFactory, jehož výsledky vidíte na těchto stránkách.

Atelier

Andrea Rampasová
Ing. arch. Andrea Rampasová
hlavní architekt / projektant
a.rampasova@archfactory.eu
+420 775 466 687
Gábina Konečná
Ing. arch. Gabriela Cikánová Konečná
architekt / projektant
Lucie Mahrová
Ing. arch. Lucie Mahrová
l.mahrova@archfactory.eu
architekt / projektant

Realization

Jiří Veverka
Ing. Jiří Veverka
projektant
j.veverka@archfactory.eu
+420 770 142 457
Petr Smolík
Petr Smolík
stavební technik