kontakt

+420 778 478 881
Pražákova 1008/69, Brno 63900

o nás

co Vám navrhneme, to Vám i rádi postavíme

NÁVRH

Kvalitní koncept je základ

Chcete začít stavět dům nebo rekonstruovat? Přijďte za námi včas a my Vám pomůžeme s  výběrem pozemku, nemovitosti a nebo Vám pomůžeme ujasnit Vaši představu využití daného objektu.  Vaše požadavky a sny spolu s  našimi zkušenostmi a neotřelými nápady vytvoří vždy unikátní a na míru padnoucí návrh. Vytvoření celé architektonické studie se odvíjí od kvalitního konceptu, který Vám předneseme nejenom na papíře, ale i na virtuálním 3d modelu, tak aby jste si vše dokázali představit. Samozřejmostí je pro nás vytvoření fotorealistických vizualizací a obsáhlého portfolia architektonické studie.

VYŘÍZENÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO

Pouze návrh nestačí, aby jste mohli „kopnout do hlíny“

Velmi často se při rozsáhlejší rekonstrukci nebo výstavbě nevyhnete kontaktu s úřady. Proto nabízíme vypracování dokumentace pro všechny fáze ( projekt pro stavební povolení, realizační projekt, …) a vyřídíme veškerá potřebná povolení od úřadů, požárníku... Od Vás budeme potřebovat pouze podpis.

STAVEBNÍ ČÁST

Co Vám navrhneme, to Vám rádi i postavíme

Proces rekonstrukce nebo výstavby nového domu je běh na dlouhou trať a koordinace všech profesí a dění na stavbě není vůbec jednoduché. Proto jsme tu pro Vás, aby jste se o nic nemuseli starat. Po celou dobu výstavby budeme vše řídit a díky našemu tým profesionálů a ověřených dodavatelů vše probíhá včas a bez problémů. Pod naším stavebním a autorským dohledem ohlídáme i ten nejmenší detail a zajistíme, aby byl výsledek perfektní.

SPOKOJENOST

Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Vše co vytvoříme je nejenom krásné, ale i komfortní a hlavně kvalitní. Používáme pouze kvalitní materiály a ověřené výrobky, které vydrží a tím Váš dům či interiér budou vypadat stále úchvatně a proto si můžete bez obav bezstarostně užívat Váš sen v podobě rodinného domu, interiéru, kavárny, hotelu …

tým

David Machač
Ing. arch. David Machač
jednatel / hlavní architekt
d.machac@archfactory.eu
Architekt, stavitel a designér v jedné osobě. Vystudoval jsem fakultu architektury na VUT a již při studiích jsem vyprojektoval a postavil své první domy a objekty. Za všechny vyjmenuji alespoň krásnou spolupráci se sanatoriem Edel ve Zlatých horách. Spolupracoval jsem také s televizí Prima na vytváření pořadu o bydlení Jak se staví sen. Na všechny díly se můžete podívat v sekci Média. V roce 2002 jsem založil se svými spolupracovníky – mladými architekty, staviteli a umělci sdružení ArchFactory, jehož výsledky vidíte na těchto stránkách.

Ateliér

Lucie Mahrová
Ing. arch. Lucie Mahrová
l.mahrova@archfactory.eu
architekt / projektant

Realizace

Jiří Veverka
Ing. Jiří Veverka
projektant
j.veverka@archfactory.eu
+420 770 142 457
Petr Smolík
Petr Smolík
stavební technik